Yaşam

34.Bölüm izle: Aldatmak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin sevilen dizisi Aldatma dün akşam 34. bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi oyuncuları bir araya getiren dizi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Aldatma son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Hile 32.Bölüm izle ekranı.

Aldatma 34.Bölüm

ATV’nin sevilen dizisi Aldatma 34. bölümüyle ekrana geldi. Son olarak karakterler arasında değişen dengeler heyecanlı anlara yol açtı. Bakalım Aldatmaca’nın son bölümünde neler olmuş?

Aldatma Son Bölümde Neler Oldu?

Güzide, Mualla’nın kendisini kandırdığını anlar. Ancak bu durum iki aile arasında daha büyük bir krize yol açar. Oylum ve Mualla ilişkilerinde geri dönülmez bir yola girmiştir.

Ozan, Zeliş’i Oltan’dan kurtarmak ister. Bir yandan da durumu Güzide’den saklamak zorundadır. Ancak gelişen olaylar annesinden daha fazla sır saklamasına neden olur.

Tarık ise Öykü’nün durumuna üzülür. Yeşim’i denemeye karar verir. Ancak Yeşim’in kendisine olan öfkesi oldukça yüksektir. Tolga kendini tatmin olduğuna inandırsa da Selin gerçekleri görmezden gelmeyecektir.

Hile Son Bölüm

SON BÖLÜMÜ HD İZLEYİN

haberlapseki.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu