Haber

Albayrak: Yalı Cafe’de onaylı en eski planlara geri döndük

Albayrak: “Yalı Cafe’de onaylı en eski plana döndük”

SAMSUN Yönetim Kurulu toplantısında meclis üyelerinin eski Köşk Kafe alanı yapılmasıyla ilgili sorularını yanıtlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak, “Mahkeme kararıyla eski plan iptal olduğu için onaylanan en eski haline döndük. planlar.”

Samsun Büyükşehir Belediyesi yönetim kurulu toplantısı, Meclis Başkan Vekili Nihat Soğuk başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nın Atakum Mahallesi sonunda, mahkeme kararı doğrultusunda Samsun Büyükşehir Belediyesi alanının yeniden düzenlenmesi için nazım ve uygulama imar planı değişikliği önerisi görüşüldü.

“Onaylanmış en eski planlara geri döndük”

Söz konusu yapı ve plan değişikliği ile ilgili soruları yanıtlayan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak, “Atakum Belediyesi’nin onayladığı ilk planı 2017’de getirdik. yazmalı. “Belediye” ibaresini koyduk. Atakum Belediyesi’nin onayladığı plana uyduğumuzu belirttik. Eski plan mahkeme kararıyla iptal edildiği için onaylanan en eski planlara döndük” dedi.

Komisyonlardan geçen unsurlar Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında görüşülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu