Haber

Ashton Kuthcer’ın Tecavüzle Suçlanan Arkadaşını Savunan Eski Videosu Yeniden Gündemde

Ünlü O 70’lerin Gösterisi TV dizisi yıldızı Danny Masterson, iki kadına tecavüz etmekten suçlu bulundu ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Oyuncular Ashton Kutcher ve Mila Kunis, Masterson’ı övdükleri ve savundukları bir mektup yayınladılar. Şimdi ise mektubun yazılmasının gerçek sebebi hakkındaki tartışma ortalığı karıştırdı. Masterson’ın tecavüzüne uğradığını söyleyen Chrissie Bixler, Kutcher’a seslenerek onun “sakladığı sırları” olduğunu ima etti. Detaylar ?

Bir zamanların popüler komedi dizisi That 70’s Show’un yıldızı Danny Masterson, iki kadına tecavüz etmekten yargılandı ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Aynı dizide rol alan Mila Kunis ve Ashton Kutcher, suçlu olduğu kanıtlanan Masterson’ı öven ve savunan mektuplar yazdı.

Ancak yansımaların ardından ünlü çift, haksız bulunan Masterson’a destek olmak için yazdıkları mektuplardan dolayı özür diledi.

Ünlü oyuncu Chrissie Bixler, 2001 yılında Danny Masterson tarafından tacize uğradığını belirterek, Ashton Kutcher’ın da ‘gizli sırları’ olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili Ashton, ‘rol modelinizin’ sizin için sakladığı sırları biliyorum. Sizi mahvedecek sırlar” diyerek, Ashton Kutcher’ın ‘kirli geçmişine’ dikkat çekti.

Bixler, “Orada olduğumu unuttun mu? 21 Şubat 2001’de Danny’yi aradığında hoparlördeydin” dedi ve “tüm planı duyduğunu” ekledi.

Henüz 14 yaşındayken dizide rol alan Mila Kunis’in, Ashton Kutcher ve Danny Masterson’ın ‘iğrenç iddiasına’ maruz kaldığı röportaj yeniden gündeme geldi.

Danny Masterson, Ashton Kutcher’a o zamanlar 14 yaşında olan Mila’ya ‘Fransız öpücüğü’ teklif etti.

Bu nedenle hem Bixler’in açıklaması hem de eski röportajların ortaya çıkması, iki ismin birbirleri hakkında daha karanlık sırlar sakladığı yönündeki iddiaları güçlendirdi.

Ashton Kutcher’ın tecavüz suçundan hüküm giymiş Danny Masterson’dan ‘rol model’ olarak bahsetmesi bile pek çok şeyi açıklıyor gibi görünüyor. Ne dersiniz?

Yorumlara hoş geldiniz ?

habersultanhani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu