Haber

Başak Dizer: Kıvanç beni gururlandırıyor

ensonhaber.com

7 yıl önce Fransa’nın başkenti Paris’te sadece 40 kişinin katıldığı bir törenle nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in oğulları Kurt Efe, 15 Nisan’da dünyaya geldi.

L’Officiel dergisine özel açıklamalarda bulunan Kıvanç Tatlıtuğ, 6 yıl önce evlendiği eşi Başak Dizer’e aşkını anlattı.

“Başak’ı her gün farklı bir şekilde sevmeyi öğrendim. Çünkü çok sevmek yeterli değildi.”Tatlıtuğ, sözlerini şöyle sürdürdü: Bir insanı sevmek, onu memnun etmek için çaba sarf ettiğinizde başlar. Gözlerindeki tatmini hissettiğimde midem doluyor. Böyle bir şey. Yaptıklarını, seçimlerini desteklemek en değerlisidir. Yoksa herkes evleniyor. Evleniyorsun… Asıl sorun bunu devam ettirebilmek.”

“Başak kadar şanslı değildik”

Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan oyuncunun şu sözleri; “Erkekler artık Kıvanç ve diğerleri olarak ikiye ayrılıyor”, “Bir insanın güzel, yetenekli, sempatik olup da bu kadar romantik ve düzgün bir eş olabilmesi inanılmaz” ve “Başak kadar şanslı değildik.‘ gibi yorumları vardı.

“Onunla inanılmaz gurur duyuyorum”

Tüm bunların ardından Başak Dizer, Marie Claire dergisine konuştu. Dizer, “Onunla inanılmaz derecede gurur duyuyorum ve bunu her zaman söylüyorum. Hayran olunan bir eşe sahip olmak beni daha da gururlandırıyor.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu