Haber

Ekrem İmamoğlu, ‘Müstakbel Gelin’ İddialarına Dava Açtı

Ekrem İmamoğlu’nun avukatı Kemal Polat, AK Parti İBB Küme Sözcüsü Murat Türkyılmaz’ın “gelin adayları” paylaşımına dava açacaklarını açıkladı.

Melis Çatak, Nilperi Şahinkaya’nın Münevver Karabulut’u vahşice katleden Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile çektiği fotoğraftaki üçüncü kişiydi.

Bir internet sitesinde tepkilere neden olan fotoğrafla ilgili açıklama yapmayan Çatak’a İBB’ye ait Şehir Hatları’na ait vapurun hediye edildiği iddia edildi ve bu haber AK Parti İBB Grup Sözcüsü Murat tarafından da paylaşıldı. Türkyılmaz.

?

İnternet sitesinde yer alan haberde, “Cinayetin işlendiği koltukta verdiği gülme pozu ile tanınan Sakine Garipoğlu’nun ‘ağabeyi’ Melis Çatak” ifadesi de kullanıldı.

İmamoğlu ailesiyle hiçbir bağının olmadığını söyleyen Melis Çatak, sözle ilgili tartışmaları İBB İl Sınırları yalanlamadı.

10Haber’e Ekrem İmamoğlu’nun avukatı Kemal Polat, “Gerekli girişimleri yaptık, savcılığa da başvurduk. 4-5 kişi ve medya ile iç içe olduk’ dedi.

Avukat Polat, AKP Sözcüsü Murat Türkyılmaz hakkında şunları söyledi: “İBB meclis üyesi olduğu zaman gerçek bilgilere ulaşması mümkün. Bu paylaşımı araştırmadan yapmış, doğruluğunu ortaya koyduğunu iddia eden diğer paylaşımlara da atıfta bulunmuştur. Bu paylaşımın altındaki haberlerin ve yayınlanan fotoğrafların.Çamur Bu tür iz bırakma tarzı yayınlar hoş değil.Hatta ilgisiz bir cinayetle ilişkilendirmeye çalışıyorlar.Bundan sonra umarım adalet topunda adalet tecelli eder. mekanizmalar.” söz konusu.

meramajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu