Yaşam

Esra Erol’un Birbirini Isıran ve Fare Zehriyle Cinayet Planlayan Ailesi Herkesi Şaşırttı

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da da şok eden bir konu konuşuldu. Gelin ve kayınvalidenin fare zehiriyle cinayete teşebbüs etmesi izleyenleri suskun bırakırken, şiddet iddiaları da kafaları daha da karıştırdı.

Hafta içi her gün ATV’de yayınlanan Esra Erol’da yine şok eden bir olay yaşandı.

Gelinini bulmak için Esra Erol’a başvuran Cemile Hanım, yayın sırasında kendisine duyduğu sevgiyle herkesi şaşırttı.

‘Sevgili gelinim ortadan kayboldu. Oğlum ona zarar verdi. Esra Erol’dan yardım isteyen Cemile Hanım’ın ‘Gelinimi bulup evine götürmek istiyorum’ diye ricasını duyan gelin Zeynep Nazan bulunup yayına getirilirken, bu mutlu aile tablosu kısa sürede kabusa dönüştü. .

Programa gelen gelin Zeynep, kayınvalidesinin kendisini çok sevdiğini ve kayınpederinin bakıma muhtaç olduğunu belirterek, kayınvalidesinden tuhaf bir teklif aldığını belirtti.

Zeynep Korkut’un, “Kayınvalidem ve kayınpederimin içkisine fare zehri koyduk. Sonra bardakları değiştirdim” demesi üzerine kayınvalidesi Cemile önce bu iddiaları kesin bir dille reddetti.

“Gelinim kendisi yaptı. Evde fareler vardı, evde zehir vardı. Suyu döküp ona içirdik. Eşimle çok kavga ediyordu. Hadi yapalım dedim. Biz bu işin ortağıyız” diyen Cemile Hanım, Esra Erol dahil herkesi şaşırttı.

Ayrıca Zeynep, kayınvalidesinin eşine sopayla şiddet uyguladığını söyleyince, öz eşi Selçuk, eşi Zeynep’ten şiddet gördüğünü ve Zeynep’in kendisini ısırdığını ifade etti.

Söz konusu iddiaların ardından Esra Erol, ‘İnanamıyorum. ‘Gerçekten dilimizi kaybettik’ dedi.

duzkoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu