Haber

İstanbulspor-Atakaş Hatayspor maçının ardından

Spor Toto Harika Lig’in 14. haftasında konuk ettiği Atakaş Hatayspor’a 1-0 yenilen İstanbulspor’un teknik direktörü Fatih Tekke, kendileri için çok önemli bir karşılaşmayı kaybettiklerini söyledi.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanan müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Tekke, maçın birinci kısmında istedikleri duyguyu alana yansıtamadıklarını belirtti.

Hatayspor’un söz konusu bölümde iyi oynadığını anlatan Tekke, “Maçın 3’te 2’lik bölüm tamamen istediğimiz gibi geçti. 2-3 pozisyon vardı, penaltıya bakmadım. Gol bulmamız gerekiyordu. Üzgünüz, Hatayspor’u tebrik ederim. Oyuncularımın 3’te 2’lik kısımdaki his ve isteğinden mutluyum ancak çok değerli maçtı. Buradan kesin galip gelmek istiyorduk. Umarım bunları telafi edeceğimiz maçlar olur.” diye konuştu.

Son maçlarda yaptıkları hataların golle cezalandırıldığını aktaran Tekke, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bunu daha fazla çalışmamız lazım diye düşünüyorum. Konumlara hakemler karar veriyor fakat bazen çizgi hakemleri gözümüzün önünde oluyor, bize kolay kart çıkarıyor. Çocuklara söylediğim şey, ‘geleceğinizde size katkı sağlamak istiyorum’. Çocukların geleceği bizim için çok değerli.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu