Ekonomi

Kayserigaz Kayseri Büyükşehir’de buluşuyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu’nda Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya 16 ilçe belediye başkanı, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman ve SOCAR Türkiye Doğalgaz İş Birimi Tarife, Yatırım ve Paydaş İlişkileri Dağıtım Lideri Ali Hasdal katıldı. Ertan Yıldız ve ekibi.

Kayserigaz yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tüm ilçelerde doğal gaz konusunu ele aldıkları yatırım değerlendirme toplantıları düzenlediklerini belirtti. Önder Büyükkılıç, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Enerji ve Olağan Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez olmak üzere Kayserili bakanlar, milletvekilleri ve Azerbaycan makamlarına bu konudaki çaba ve takviyelerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Büyükkılıç, doğalgaz çalışmalarında da faaliyetlerin verimli bir şekilde yürütüldüğünü vurgulayarak, emeği geçenlere teşekkür etti. Toplantıda Önder Büyükkılıç, tüm ilçe belediye başkanlarının bu konudaki istek, talep ve açıklamalarını dinledi.

haberkavaklidere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu