Yaşam

Müstehcen Fotoğrafları Gündem Olan Turabi Şimdi de Survivor’da Yaşananları İfşa Etti!

Sosyal medya hesabında yayınladığı müstehcen fotoğraflarıyla şaşırtan eski Survivor şampiyonu Turbo Turabi, artık de Survivor’la ilgili ortaya attığı bomba iddiayla konuşuluyor. Kamera arkasında yaşananları ifşa eden Turabi’nin paylaşımı gündem oldu.

Yıllardır TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan Survivor’ın unutulmaz isimlerinden bir tanesi de Turabi… 2014 ve 2015 sezonlarında üst üste iki kere şampiyon olmuştu ve adını Survivor tarihine yazdırmayı başarmıştı.

Son olarak 2018 yılında katıldığı Survivor’da 5. olan Turabi, yarışın akabinde gerek yaptığı açıklamalar gerekse toplumsal medya hesabındaki paylaşımlarla sık sık gündemimizi meşgul ediyor.

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yayınladığı müstehcen fotoğrafları bomba tesiri yaratmıştı.

Turabi, bu fotoğraflara  ”Saçmalamayın arkadaşlar. Sizin fikirlerinizin tabii ki benim için bir önemi yok. Bedelini benim ödediğim bu hayatta, keyif aldığım şeylere milletin ne dediği çok da umrumda değil açıkçası. Hayatımı yaşıyorum.’ notunu düşmüştü.

Turbo Turabi artık tekrar yaptığı bir paylaşımla gündemde. Bu sefer fotoğrafları değil ortaya attığı savlar konuşulmaya başlandı.

Turabi, Survivor’da çalışan bir kişinin gönüllülerde mücadele veren yarışmacılara kötü davrandığını iddia etti ve kamera arkasında yaşananları ifşa etti.

Turabi’nin daha sonra sildiği olay olan paylaşımı şu formda:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu