İş

Sentonet Kullanan Konut Sayısı 320 Bin’e Ulaştı

Dijitalleşme, tesis yönetimi dünyasını yönlendirerek istikrarlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Sensör teknolojisinden veri analitiğine, bulut tabanlı bilgi toplamadan uzaktan izlemeye kadar pek çok yenilik sunan Senyonet, ofis, konut, site gibi birden fazla operasyon gerektiren binalarda aidat takibi, varlık yönetimi ve işçi kontrol sistemi gibi gereksinimleri tek elden yönetiyor. merkez. Apartmandan şehir hastanesine kadar geniş bir yelpazede tesis yönetimi çözümleri sunan Senyonet’in CEO’su Mehmet Yıldızdoğan, yöneticilerin iş yükünü azaltan ve değerli bir maliyet avantajı sağlayan Senyonet’in bu yıl 320 bin konuta ulaştığını belirtti.

Son yıllarda fiziki altyapı, yatırım ve kullanım özellikleri açısından çok büyük ve kompleks tesisler oldukça popüler hale gelmiştir. Tesis yönetim yazılımı, kullanıcılara kişiselleştirilmiş çözümlerle konutlarını farklılaştırma ve işlerini en akıcı şekilde ilerletme seçeneği sunarken, tüketilen toplam enerjiden %15 ile %40 arasında tasarruf sağlıyor. Bu kolaylığı sağlayan ve tek bir apartman veya binlerce konutluk sitelerin tek merkezden yönetimini sağlayan tesis yönetim yazılımı Senyonet, yönetim işlemlerini basitleştiriyor ve iş yükünü azaltıyor. Senyonet CEO’su Mehmet Yıldızdoğan, Senyonet’in bu yıl 320 bin konuta ulaştığını belirterek, tesislerin muhasebe, aidat takibi, talep yönetimi, güvenlik ve teknik bakım kontrolleri, işçi devam kontrol sistemi gibi daha birçok ihtiyacının 2019’a indirildiğini söyledi. tek kalem ve Senyonet sayesinde dijitalleşti.

Akıllı ve Sürdürülebilir Tesis Yönetimi

Esnek ve modüler yapısı sayesinde tüm tesisi dünya standartlarında, dijital bir platform üzerinden aktif, verimli ve sakinlerle interaktif bir biçimde yönetme imkanı sunan Senyonet, tesisin lider markası konumunda. kendi alanında departman. SaaS (Software as a Service) formülü ile bulut üzerinden hizmet veren Senyonet, tesisin lisanslama, güvenlik, güçlendirme ve bakım maliyetlerini optimize ederek tüm tesisin ihtiyaçlarını tek bir yazılımla yöneterek işçilik ve maliyette değerli bir avantaj sağlıyor. site yönetimleri Siteler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar ve hastanelere hizmet verebilen Senyonet, 320 bin konutun hayatını kolaylaştırıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-karamursel.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu