Haber

Arizona’da kaybolan genç 4 yıl sonra bulundu

– Arizona’da kaybolan genç 4 yıl sonra bulundu

ARIZONA – 2019 yılında ABD’nin Arizona eyaletinde kaybolan 18 yaşındaki Alicia Navarro, 4 yıl sonra Montana’da ortaya çıktı.

ABD’nin Arizona eyaletinde 15 Eylül 2019’da kaybolan 18 yaşındaki Alicia Navarro, 4 yıl sonra bulundu. Navarro, Arizona’ya 1.609 kilometre uzaklıktaki Montana eyaletindeki bir kasabada ortaya çıktı. Glendale Polis Departmanı Sözcüsü Jose Santiago, genç kadının zarar görmediğini belirterek, “4 yıldır kayıp olan kızımız için dedektifler binlerce ipucu elde etti. Alicia, bu hafta sonu Montana’nın bir kasabasındaki polis karakoluna geldi ve kendisini tanıttı. Araştırmalarımız kapsamında Alicia’yı ailesine teslim ettik. “Alicia tamamen güvende, sağlıklı ve mutlu” diyen Santiago, genç kadının herhangi bir suçlamayla karşılaşmadığını da belirtti.

Navarro’nun annesi Jessica Nunez, kızına yüksek işlevli otizm teşhisi konulduğunu belirterek, Navarro’nun internetten biriyle tanışıp kaçtığından şüphelendiğini söyledi. Ortaya çıkan genç kadının duygusal bir boşlukta olduğu ve annesinden pişmanlık duyduğu belirtiliyor.

15 Eylül 2019’da 14 yaşında ortadan kaybolan Navarro’nun başına gelenlerle ilgili soruşturma sürüyor.

Navarro, 15 Eylül 2019’da ailesine “Kaçıyorum. Geri döneceğim. Yemin ederim. Üzgünüm” yazan bir not bırakarak ortadan kayboldu. Navarro’nun konuttan kaçma nedeni FBI tarafından araştırılıyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu