Teknoloji

Mark Zuckerberg, Zamanı Geldiğinde Twitter Rakip Konularına Para Yağmuru Yapacağını Söyledi

En hızlı çıkış yapan sosyal medya platformu olmayı başaran Threads, bir süredir ortalıkta dolaşıyor. Twitter’ı tahtından indirmiş gibiydi.Günümüzde Threads’e yönelik hype büyük ölçüde sönmüş olsa da birçok kullanıcı, Elon Musk’ın elinde oyun hamuruna dönüşen Twitter’dan hâlâ uzaklaşmaya aday.

Elbette Mark Zuckerberg de Threads’in büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve platformun büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Mevcut haliyle çok ilkel kalıyor. o bilir. Yatırımcılarıyla görüşmeye geldiği toplantıda bu konudaki farkındalığını ifade etmekten çekinmedi.

Threads’in yapacak temel işleri vardır:

2023 yılının ikinci çeyreğinin mali durumunun değerlendirildiği toplantıda konuşan Zuckerberg, Threads üzerinde temel düzeyde yapılması gereken çok sayıda görev olduğunu paylaştı. Bunların arasında insanların zaten sevdiği özellikleri geliştirmek ve test etmekBunu da ekledi.

Bazı özelliklerin her zaman kalıcı olmayabileceğinin de altını çizdi. Bu konuyu şu şekilde açmıştır:

“Pek çok insan bir deneyimi beğenebilir, ancak insanların onu kullanmaya devam etmesi için onu sürekli olarak ayarlamanız gerekir ve biz de Threads ile aramızın iyi olduğunu düşünüyoruz. Hala inşa edilecek çok sayıda temel işlevsellik var.”

Threads’e para harcamaktan çekinmeyecek!

Zuckerberg, yukarıdaki cümlesinin hemen ardından şu sözleri paylaştı. Kaynakları Konulara tahsis etmeyi kaçırmayacaklarınıFırsat bulduklarında para kazanacaklarını şu şekilde açıklamıştır:

“Bu bahiste çok iyi bir yerde olduğumuzu hissettiğimizde, büyümesine yardımcı olmak için gerekeni yapacağız. benzin dökebileceğimizi ‘Gayet eminim. Ama yüz milyonlarca insanın olduğu bir noktaya geldiğimizde -oraya varabileceğimizi varsayarsak- para kazanmaktan endişe ederiz.”

Zuckerberg ve Meta’nın Threads’e ne getireceğine dair hala bir ipucu yok. Bu sorunun cevabında duracağız ama önümüzdeki aylarda. Yakın zamanda değerli iyileştirmeler gelmeyecekse, bu uygulamanın da gelmesi muhtemeldir. unutulmakyol açacaktır…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu