Ekonomi

Bir SHIB balinası 38 milyon dolar aktardı, Shibarium 600 bin cüzdanı aştı

Lansmanın başarısız olmasına neden olan sorunların çözülmesinin ardından Shibarium, yaklaşık 600 bin cüzdan sayısına ulaştı ve ağ üzerinde 700 binin üzerinde işlem gerçekleştirildi.

Shibarium köprüsünde token çekme işlemleri başlatıldı. Birkaç hafta önce gerçekleşen lansmanın heyecanı, ağda milyonlarca dolarlık belirsizliğe neden olan yazılım hataları nedeniyle kaybolmuştu.

Blockchain bilgileri, 31 Ağustos’ta yaklaşık 100 bin işlem gerçekleştiğini gösteriyor. 25 Ağustos’ta ise 132 bin işlemle en yüksek aktivite seviyesine ulaşıldı.

Ağdaki kilitli değer yalnızca 1,26 milyon dolardır; bu da ortalama bir kullanıcının katman-2 ağına çok az sermaye dağıttığı anlamına gelir.

38 milyon dolarlık transfer

Bilinmeyen bir SHIB balinası, yaklaşık 38 milyon dolar değerindeki tokenleri başka bir hesaba taşıdı. Veriler, balinanın önce 160 bin dolar, ardından 37,4 milyon dolarlık SHIB ve aktarılan cüzdanı aktardığını gösteriyor EthereumTemelli olduğunu gösteriyor.

Başta balinalar olmak üzere hamillerin hareketlerini takip etmek piyasa için çok önemli çünkü borsalara yapılan transferler satış baskısına işaret edebilirken, DeFi protokollerine yapılan transferler protokolün tokeni için büyüme anlamına gelebilir.

SHIB son 24 saatte yüzde 2,64’lük düşüş yaşadı.

Bu yazı ilk olarak CoinDesk Türkiye’de yayınlanmıştır.

hacilarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu