Haber

Bakan Akar’dan ‘istikrar’ vurgusu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Bu seçimlerde 85 milyon için gerekeni yapacağız ve bunun sonunda güven ve refah içinde istikrarımızı koruyacağız” dedi.

AK Parti’den Kayseri Milletvekili adayı olan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Talas Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte hemşerileriyle bir araya geldi. Türkiye’nin refahı ve bekası için çalıştıklarını belirten Akar, terörle mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini söyledi. Mehmetçiğin nefesinin teröristlerin sırtında olduğunu vurgulayan Akar, “Aziz milletimizi terör belasından kurtarmakta kararlıyız.”

Milletin sevgisinden, güveninden ve duasından aldıkları güçle aşamayacakları hiçbir sorun olmadığını belirten Akar, teröristlerin kaçacak delik aradıklarını, Mehmetçilerin ‘çıkış yok’ denilen yerlere gittiklerini ifade etti. ‘ ve ‘ulaşılamaz’ denilen yerleri girin. İstikrarın değerine vurgu yapan Akar, “Bu seçimlerde 85 milyon için gereğini yapacaksınız ve bunun sonunda da güven ve refah içinde istikrarımızı koruyacağız.”

Seçimlerde bir takım tuzakların olduğunu ifade eden Akar, “Teröristlerle konuşup aklını başından alan, onlara vaatlerde bulunanlar var. Milletin başına bela olacaklar. Cenazeler, yine şehitler, yine gözyaşı. Buna bu millet izin vermeyecektir” dedi.

Konuşması sık sık “Kayseri seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla kesilen Akar, “Kayseri ile gurur duyuyoruz” yanıtını verdi. Daha sonra engelliler ve aileleriyle Osmanlı Evi’nde bir araya gelen Akar’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. – KAYSERİ

haberakcakale.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu